Eidolon Bossları Nasıl Kesilir?

Genel, Nasıl Yapılır, Taktikler1 Comment

·, Nasıl Yapılır, Taktikler·Eidolon Bossları Nasıl Kesilir?

Bildiğiniz üzere açık dünya bölümü Cetus geleli baya oluyor. Malum blog sayfamızda yeni açtığımızdan faydalı olan taktik videolarını sizlerin için blog üzerinden de yayınlıyorum. Şimdi bu eidolon bossu ilk geldiğinde her beraber biraz afallamıştık.

Daha sonra Gantulyst ve Hydrolyst bosslarıda aynı haritaya eklenerek, eskiden RAID görevlerinden düşürdüğümüz ARCANE nesnelerinin DROP lokasyonu bu bosslar oldu. Bu sayede oyuncular daha rahat arcane bulabiliyorlar. Her iki videoda bu yaratıkların nasıl kesildiği ve neler düşürdüğüne dair taktikler içeriyor.

Videoların her ikisinde de biraz mizah katmayı unutmadık tabiki. Özellikle ikincisinin introsunu bir belgesel şeklinde çekip kabilesel bir olay gibi canlandırdık. Açıkçası klanla bir hayli eğlendik. Özellikle Afyonlu olan SStar hem şivesi hemde Rihanna gibi tasarladığı Tennosu ile kabilemizin hanım ağası oldu.

Üzerinden süre geçtiği için resmini bulamadım fakat PC yi derinlemesine bir arayıp Rihanna hanım ablamızı da bu gönderiye iliştireceğim 🙂 Unutmadan MAX ise ürettiği Grineer maskesi ile Kabilenin Şaman şefi rolünde yer aldı. Tabi tüm bu komik anları bir introda kullanamadık. Olsun, buradan sizlere anlatmak ta zaten bu bloğun bir amacı. Umarım hem öğrenir hem keyif alırsınız.

Ayrıca videoda emeği geçen Pheronia, Luckything ve Celosie ye teşekkürler.

Daha falza taktik videosu için buraya tıklayınız.

İyi Seyirler

About the author:

One thought to “Eidolon Bossları Nasıl Kesilir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top