Warframe Antik Orokin Halkı – 39. Geleneksel Dojo Buluşması

Genel, Sinematik2 Comments

·, Sinematik·Warframe Antik Orokin Halkı – 39. Geleneksel Dojo Buluşması

Klan olarak her ayın son cumartesi günü toplanıyoruz. Eksiklerin, önerilerin ve şikayetlerin konuşulduğu, Akademi üyesi olanların ana klana katılım hakkı kazandığı ve 6 ayını dolduran her üyeninde jenerasyon atlayıp birbirini tanıdığı bir toplantı. Genellikle benim keko ikazlarım ve yerinde duramayan trol üyelerin vaktimizi çokça harcadığı ama keyifli bir gün.

Toplantılarda fotoğraf ve video çekmek bizim için vazgeçilmez oldu fakat son toplantımızıda işin %80′ lik bölümünü video ya ayırdık. Sebebi ise birçok yeni üyenin olması, onların daha önce toplantıya katılmamış olmaları, kendilerinde bulunmayan renk paletleri ve Tennolar 🙂

Chakobin ile ben SalCronaz eksikleri tamamladıktan sonra video çekimine geçtik. Tam anlamıyla kafamızda bir senaryo oluşturamadığımızdan defalarca çektiğimiz sahneler, gülüşmeler ve hatta SİNİRİN So HOT baby! olduğu anlar oldu.

Bunlar dan biri de Thyphonos‘ un muhteşem gülüşü oldu. Aklı karışan bir üyenin

Yürüme tuşu neydi?

sorusunun ardından yapılan yorumlarla kopan Thyphonos‘ un bu sahnesini videoya koymamak olmazdı.

Seneler evvel dojoda bulduğumuz bir BUG sayesinde dojo dışına yerleşke kurduğumuzdan yeni gelen update en çok bize yaradı diyebilirim. Başkan da dururmu yapıştırmış dekorasyonu kıvamında giriştiğim yapılandırma işleminden sonra sizlere eski Mısırı andıran dojo odamızı inşa ettik ve videosu içinde 2 hafta bekledik (hani çok kişi olalımda şekül olsun bağbunda)

Umarım eğlenceli ve ilham verici bir video olmuştur. Daha çok bu gibi video izlemek isterseniz buraya tıklayınız.

İyi Seyirler.

About the author:

2 thoughts to “Warframe Antik Orokin Halkı – 39. Geleneksel Dojo Buluşması”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top